ye-logo.v1.2
7 Липня, 2020

Де у Хмельницькому хочуть звести багаторівневі паркінги і коли запрацює евакуатор?

Суспільство 1831
Евакуатори у Хмельницькому запрацюють тоді, коли будуть облаштовані паркінги
Евакуатори у Хмельницькому запрацюють тоді, коли будуть облаштовані паркінги. Фото: ілюстрація shlyahta.com.ua

Про це сьогодні розповів міський голова Олександр Симчишин.

Закон, який дозволяє муніципальним інспекторам виписувати штрафи та евакуювати припарковані автомобілі, які перешкоджають руху, набув чинності ще у вересні минулого року.

Він передбачає, що інспектори з паркування нарівні з поліцейськими, уповноважені складати адмінпротоколи і евакуювати автомобілі, якщо вони припарковані не за правилами.  Та поки що у Хмельницькому немає ні евакуаторів, ні інспекторів, ні відповідних місць для паркування.

«Ми вже давно розглядаємо можливість, щоб в місті працював евакуатор. Ще з моменту, коли законодавство надало таку можливість органам місцевого самоврядування здійснювати евакуацію неправильно припаркованих автомобілів, розміщувати їх на штрафмайданчиках і від того отримувати надходження до міського бюджету. Багато міст вже пішли таким шляхом і ми теж це будемо робити», – каже Олександр Симчишин.

Міський голова зазначає, що у Хмельницькому дуже часто неправильне паркування є наслідком відсутності нормальних паркомісць. Тому спочатку треба будувати паркінги, а вже тоді логічно слідкувати за виконанням правил.

«Обов’язково буде і евакуатор, і комунальне підприємство, яке цим займатиметься, але паралельно з будівництвом паркінгів та облаштуванням наземних парковок», – каже мер.

Скільки буде паркінгів і парковок поки невідомо. Відомо лише, що розглядається декілька місця для їх зведення і облаштування.

«Розглядається можливість будівництва багаторівневого паркінгу поблизу спорткомплексу на вулиці Прибузькій і на тій самій вулиці, поблизу палацу творчості, де діюча наземна стоянка також розглядаємо можливість зведення багаторівневого паркінгу. Ще одне місце – на територій колишнього кінотеатру «Мир» що на вулиці Проскурівського Підпілля», – розповідає Олександр Симчишин.

Однак зазначає, що поки про місця і паркінги говорити зарано, бо це тільки варіанти, які розглядаються. Саму ж ідею міський голова схвалює, каже, якщо б збудувати у центральній частині міста багаторівневий паркінг, то наступний крок – заборона паркувати автомобілі на вулицях Проскурівського Підпілля, Подільській, Соборній.
 

Довідка: Інспектори з паркування нарівні з поліцейськими, уповноважені складати адмінпротоколи і евакуювати автомобілі, якщо вони припарковані: на проїжджій частині в два і більше рядів; на залізничних переїздах, трамвайних коліях, естакаді; на мосту; на шляхопроводі або під ним; в тунелі; на пішохідному переході або ближче 10 метрів від нього по обидва боки; на перехрестях і ближче 10 метрів від краю проїжджої частини при відсутності на ній пішохідного переходу; ближче 30 метрів від посадкових майданчиків для зупинки маршруток; ближче 10 метрів від позначеного місця виконання дорожніх робіт і в зоні їх виконання; ближче 10 метрів від виїздів з прилеглих територій і безпосередньо в місці виїзду.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую