ye-logo.v1.2
23 Липня, 2019

Сільським медикам передали автівки на 15,6 мільйонів гривень

Володимир ХОЛОД Суспільство 1264 1

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Автомобілі ще з листопада перебували в Хмельницькому.

Сьогодні, 13 лютого, на майдані Незалежності в Хмельницькому відбулася урочиста передача автомобілів для амбулаторій загальної практики сімейної медицини. Новенькі «Renault Duster», вартістю 580 тисяч гривень за кожен, отримали 23 амбулаторії, ще чотири мають їх отримати найближчим часом.

За словами голови Хмельницької облдержадміністрації Вадима Лозового, в нашій області є 55 амбулаторій загальної практики сімейної медицини. «Кожна має бути забезпечена телемедициною та сучасним автомобілем», - заявив голова облдержадміністрації.

Була думка, що автомобілі «Renault Duster» для сільських медиків має вручати Президент України. Але… «Можливо і був такий план, але це мало відбуватися в Києві. Захід не відбувся, тому ми не стали чекати і віддаємо автомобілі тут», - заявив Вадим Миколайович. Очільник ОДА підтвердив інформацію про те, що ці автомобілі ще з листопада минулого року перебували в Хмельницькому. Але їх не передавали медикам, бо «були питання по співфінансуванню». Адже авітки придбані не лише за державні кошти, а й за гроші місцевих громад.

Всього 27 автомобілів обійшли в 15,6 мільйонів гривень. З яких 13,5 мільйони гривень – з держбюджету, а решта- 2,1 мільйони гривень – з місцевих

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

Віталій Українець 13.02.2019 18:21

А в 2014 році не спомігся надати.сьогодні за 50днів до виборів це виглядае як хабар виборцю!

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

  Так  Ні, дякую