ye-logo.v1.2

Сусідські межі, або За чий рахунок Хмельницький хоче розширити місто

Суспільство 8283
Площу міста планують збільшити на 1 300 гектарів
Площу міста планують збільшити на 1 300 гектарів. Фото: ukrainaincognita.com

Вчора Хмельницька міська рада підтримала петицію про приєднання мікроарйну Грузевиця-2 до міста, але чи лише на цю землю «зазіхнули»?

Як розповів сайту «Є» заступник Хмельницького міського голови Андрій Бондаренко, межі міста планують розширити за рахунок приєднання частин населених пунктів, які межують із Хмельницьким.

«Ми плануємо розширити межі міста за рахунок земель і Грузевиці, і Копистина. Також є вже, підтримана Хмельницькою міською радою, петиція про приєднання одного із населених пунктів Давидковецької сільської ради», – каже Андрій Бондаренко.

Загалом, за його словами, у перспективному плані розвитку міста, територія Хмельницького збільшиться за рахунок земель сусідніх сільських рад та мікрорайонів, які фактично є частиною міста, а юридично належать іншим населеним пунктам. До прикладу, мікрорайон Грузевиця-2, який, за результатами розгляду петиції, можуть приєднати до міста (зараз це земля Чорноострівської селищної радиавт.), але поки що йдеться про територію орієнтовно вісім гектарів, яка вже забудована житловими будинками.

«Загалом, згідно з перспективним планом розвитку міста, його межі плануємо розширити на 1 300 гектарів», – додає директор департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Хмельницької міської ради Олександр Чорнієвич.

Та цей процес, кажуть у міській раді, досить довгий, адже спочатку треба погодити генплан із сусідніми сільськими радами, затвердити його, подати документи на зміну меж до Верховної ради… Тому коли міста стане більшим на 1 300 гектарів, точно сказати не може ніхто.  

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую