ye-logo.v1.2
23 Липня, 2019

Олександр Педан показав квартиру у столиці та розповів, як святкував 15 річницю весілля

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 2848
До нової квартири сім'я переїхала після народження молодшого сина
До нової квартири сім'я переїхала після народження молодшого сина. Фото: tsn.ua

Шоумен виховує двоє дітей.

Телеведучий Олександр Педан показав свою квартиру у Києві в телепередачі «Світське життя».Також познайомив із дружиною Інною. Як пише ТСН, до цього дружина знаменитості рідко з'являлася з ним на світських заходах та на екранах телевізорів. Як пояснила сама Інна, так сталося відтоді, як її чоловік брав участь у Comedy Club.

«Спочатку було так, що у Comedy вимагалося, ніби він не одружений. Не знаю, чи насправді так було, чи то молодість. Ця легенда була особисто для мене: він не одружений, жінки немає. А потім так звикли, ніби він і одружений став для всіх, але все одно залишилось як є», - прокоментувала Інна.

Подружжя запросило телеведучу Катерину Осадчу до своєї оселі, у яку вони переїхали після народження молодшого сина Марка, якому зараз два роки. У родини в одній з кімнат висить дискобол, який, як стверджує Інна, може підняти настрій, або ж під час вечірок є незамінною річчю.

Також у помешканні відведене спеціальне місце для хобі Олександра – серфінга та сноуборду. У Педана бордів штук п'ять.

«Розповіли зіркові батьки й про виховання старшої доньки, 14-річної Валерії.Дівчинка вже має пірсинг у вусі і мріє набити тату. Проте батьки не суперечать бажанням дівчинки. Більше того, старша донька Валерія зізналась, що інколи бере одяг у свого знаменитого татуся», - пише ТСН.

Нещодавно подружжя святкувало 15 річницю із дня весілля. Відзначали подію креативно – на кулінарному майстер-класі.
 

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

  Так  Ні, дякую