ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Олександр Педан показав квартиру у столиці та розповів, як святкував 15 річницю весілля

Суспільство 4200
До нової квартири сім
До нової квартири сім'я переїхала після народження молодшого сина. Фото: tsn.ua

Шоумен виховує двоє дітей.

Телеведучий Олександр Педан показав свою квартиру у Києві в телепередачі «Світське життя».Також познайомив із дружиною Інною. Як пише ТСН, до цього дружина знаменитості рідко з'являлася з ним на світських заходах та на екранах телевізорів. Як пояснила сама Інна, так сталося відтоді, як її чоловік брав участь у Comedy Club.

«Спочатку було так, що у Comedy вимагалося, ніби він не одружений. Не знаю, чи насправді так було, чи то молодість. Ця легенда була особисто для мене: він не одружений, жінки немає. А потім так звикли, ніби він і одружений став для всіх, але все одно залишилось як є», - прокоментувала Інна.

Подружжя запросило телеведучу Катерину Осадчу до своєї оселі, у яку вони переїхали після народження молодшого сина Марка, якому зараз два роки. У родини в одній з кімнат висить дискобол, який, як стверджує Інна, може підняти настрій, або ж під час вечірок є незамінною річчю.

Також у помешканні відведене спеціальне місце для хобі Олександра – серфінга та сноуборду. У Педана бордів штук п'ять.

«Розповіли зіркові батьки й про виховання старшої доньки, 14-річної Валерії.Дівчинка вже має пірсинг у вусі і мріє набити тату. Проте батьки не суперечать бажанням дівчинки. Більше того, старша донька Валерія зізналась, що інколи бере одяг у свого знаменитого татуся», - пише ТСН.

Нещодавно подружжя святкувало 15 річницю із дня весілля. Відзначали подію креативно – на кулінарному майстер-класі.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую