ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

В Ярмолинцях школярі та студенти зустрілися з учасниками Майдану

Суспільство 2405
Усі троє майданівців вступили в добровольчі батальйони
Усі троє майданівців вступили в добровольчі батальйони. Фото: Ярмолинецька центральна районна бібліотека

Тут відбувся вечір пам'яті.

Учора, 19 лютого, в читальному залі Ярмолинецької центральної районної бібліотеки відбувся вечір пам’яті до Дня вшанування Героїв Небесної Сотні «Вони за тим злетіли в небо, щоб в мирі й щасті ми жили».

Учасник АТО Андрій Шутяк, ветеран російсько-української війни Олександр Ковалевський та керівник військового клубу «Молодіжна козацька січ Ярмолинеччини», ветеран російсько-української війни Федір Пронак розповідали школярам та студентам про події революції Гідності, своїх побратимів та Героїв Небесної Сотні, яких знали особисто. А оскільки всі троє після подій на Майдані вступили в добровольчі батальйони, то розказали й про війну на Сході держави.

«Свою історію про перебування на Майдані розповів Федір Пронак. Після побиття студентів, він покинув роботу та записався до Другої сотні під назвою «Львівська броння». 19 грудня Федір потрапив під роздачу беркутівців. Два тижні лікувався, та потім знову повернувся на Майдан. Пережив отруєння та реанімацію, але знову повертався відстоювати правду. Після подій на Майдані записався добровольцем в зону АТО. Нині Федір Пронак створив у Ярмолинцях військово-патріотичний клуб «Молодіжна Козацька січ Ярмолинеччини», де він навчає молодь бойових мистецтв», - розповідає Олена Слободян, директор Ярмолинецької централізованої бібліотечної системи.

Під час заходу присутні вшанували Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання. Для глядачів було підготовлено фотоілюстративну експозицію «А Небесна Сотня відлетіла в небеса».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую