ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Кам’янеччині зафіксували два випадки сказу

Суспільство 1527
Часто тварини, хворі на сказ, можуть нападати на людей
Часто тварини, хворі на сказ, можуть нападати на людей. Фото: slk.kh.ua

Інфекцію виявили у собаки та лисиці.

На Кам’янеччині лише за січень цього року медики зареєстрували два лабораторно підтверджених випадки сказу. Хворобу виявили у собаки з села Рогізна та лисиці у селі Супруньківці, повідомляють в Кам’янець-Подільському міськрайонному відділі ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України». Кажуть, що така статистика насторожує, адже за увесь минулий рік в районі медиками лабораторно було підтверджено всього два випадки сказу.

"Часто тварини, хворі на сказ, можуть нападати на людей. Загалом на Кам’янеччині за минулий рік допомогою після укусів тварин звернулося 226 жителів Кам’янеччини. Найбільше жителі району отримали травм від укусів собак та котів. Зареєстровано також 10 випадків укусів лисицями. Серед інших траплялися випадки укусів людей білками, їжаками та навіть мишами", - додають в в Кам’янець-Подільському міськрайонному відділі ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України».

За необхідності травмованим призначають введення протирабічної сироватки.

Сказ - небезпечна інфекційна хвороба, яка супроводжується тяжким ураженням центральної нервової системи та має летальний наслідок. Найчастіше сказ переносять тварини.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую