ye-logo.v1.2
19 Жовтня, 2019

У Полонному суд зобов’язав сина ветерана війни повернути авто після смерті батька

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 3575
У засіданні син висловив бажання викупити авто на згадку про батька
У засіданні син висловив бажання викупити авто на згадку про батька. Фото: kma.court.gov.ua

За відповідною довідкою ступінь зношеності авто – 95,88 відсотків, а його вартість 666,85 гривень.

Полонський районний суд зобов’язав сина померлого чоловіка з інвалідністю повернути авто, отримане від департаменту соцзахисту. Про це повідомили у прес-службі Хмельницького апеляційного суду.

«Автівку йому, як інваліду 1-ї групи Великої Вітчизняної Війни, видали безкоштовно ще у 2004 році. Суд встановив, що після смерті батька у сина немає законних підстав нею володіти, бо він не був зареєстрований за місцем проживання батька. А це є обов’язковою умовою для викупу авто», - йдеться у повідомленні.

Як встановив суд, померлий чоловік проживав на території Снятинського району на Івано-Франківщині. У 2004 році від Управління праці та соціального захисту населення Івано-Франківської ОДА він отримав автомобіль ЗАЗ 11028. Право керування мав і його син, що мешкав у смт. Понінка Полонського району. У 2014 році чоловік помер. За відповідною довідкою ступінь зношеності авто – 95,88 відсотків, а його вартість 666,85 гривень. У засіданні син висловив бажання викупити авто на згадку про батька.

«Суд у рішенні послався на пункт 16 постанови Кабінету Міністрів України № 999 від 19.07.2006 року «Про затвердження порядку забезпечення осіб з інвалідністю автомобілями». Ця норма передбачає, що після смерті особи з інвалідністю виданий їй автомобіль може бути безоплатно переданий у власність тому члену її сім’ї, який на час смерті особи був зареєстрований разом з нею. Оскільки син хоч і здійснював догляд за батьком, але не був зареєстрований за його місцем проживання, то він не може викупити авто», - повідомили у прес-службі суду.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую