ye-logo.v1.2
14 Грудня, 2019

У Хмельницькому подякували за затримання злочинця та знайдену дитину

Олександр НІКІТІН Суспільство 1714
Вадим Бугерко отримав відзнаку від начальника ГУ Нацполіції в Хмельницькій області Василя Віконськог оза допомогу в розшуці дворічної дитини
Вадим Бугерко отримав відзнаку від начальника ГУ Нацполіції в Хмельницькій області Василя Віконськог оза допомогу в розшуці дворічної дитини. Фото: hm.npu.gov.ua

Чоловіки, які допомогли правоохоронцям, отримали подяки.

Вадим Бугерко з Дунаєвеччини отримав відзнаку «Срібний щит», а Олександр Скомський з Хмельницького – подяку від міського голови. Обидва чоловіки допомогли правоохоронцям врятувати життя дітям, які нещодавно опинилися в незвичних ситуаціях.

Так, 4 березня цього року в селищі Смотрич Дунаєвецького району надійшло повідомлення про зникнення дворічного хлопчика. Малюк вибіг за собакою на вулицю і зник. Тривоги додавав той факт, що через село протікає річка і хлопчик міг її не помітити. «На розшук дитини по тривозі підняли увесь особовий склад поліції району, залучили двох кінологів з собаками. Приєдналося і чимало мешканців селища. Зокрема, одним із перших долучився саме Вадим Бугерко, - повідомили в поліції. - Вадим Бугерко помітив маленькі свіжі сліди на одному з городів, що на околиці населеного пункту. Ці сліди близько опівночі і вивели до хлопчика. На щастя, дитина сильно не налякалася, не замерзла. Хлопчика одразу передали схвильованій матері». Ну, а Вадим Бугерко отримав з рук керівника обласного управління Нацполіції Василя Віконського відзнаку «Срібний щит».

Раніше, а саме 12 лютого, таку відзнаку отримав і вчитель фізкультури Олександр Скомський з Хмельницького. А вчора, 13 березня, міський голова Олександр Симчишин висловив йому подяку від всієї громади. Ще 4 лютого в мікрорайоні Озерна біля НВО №28 у двох учнів п’ятого класу невідомий чоловік, погрожуючи ножем, відібрав мобільні телефони. Свідком цього став вчитель фізкультури, який одразу ж прийшов на допомогу. Він не лише викликав правоохоронців, а й сам затримав нападника, якого згодом передав поліції.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую