ye-logo.v1.2
18 Серпня, 2019

Хмельницька молодь відзняла мотивуюче відео про вибори

Даша ПАСТЕРНАК Суспільство 1385
Найкращий голос на виборах - голос розуму!  - кажуть автори відео
Найкращий голос на виборах - голос розуму! - кажуть автори відео. Фото: скрін з відео

Соціальний відеоролик презентували жителям міста.

У Хмельницькому відзняли соціальне відео про молодь та вибори. Про ідею та мету ролика розповіла сайту «Є» голова Громадської молодіжної ради Анастасія Козак. За її словами, основий меседж відео – показати молоді, що вибори мають значення.

«Ролик ми задумали ще десь восени, коли ходили на різні політичні зустрічі й бачили, що студентство дуже інертне. Потім почали про це говорити між своїми товаришами і друзями. У підсумку з тринадцяти друзів десять категорично не хочуть йти на вибори, - каже Анастасія. - У нас виникала думка запустити челендж або створити відео, щоб змінити настрої. У підсумку, це все переродилося в інформаційно-молодіжну ініціативу «НЕ байдуже» - нам не байдуже на вибори, нам не байдуже на Україну». 

Взимку активісти напрацювали сценарій соціального відео. Пізніше відзняли ролик, у зйомках якого взяла участь хмельницька молодь. «Ми хотіли показати молоді, що вибори мають значення. Що це рушій до змін, і якщо ти їх ігноруєш, то ти ігноруєш своє майбутнє», - додала Анастасія Козак.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую