ye-logo.v1.2

«Година Землі 2019»: у Хмельницькому влаштують світловий флешмоб

Суспільство 2349
На майданчику біля кінотеатру Шевченка відбуватиметься світловий флешмоб
На майданчику біля кінотеатру Шевченка відбуватиметься світловий флешмоб. Фото: ілюстрація з архіву редакції

Учасники акції відтворюватимуть знак «wi-fі» за допомогою ліхтариків і телефонів.

Хмельничан запрошують долучитися до всесвітньої акції «Година землі» та взяти участь у світловому флешмобі «Підзаряди Землю», який відбудеться у Хмельницькому цієї суботи. Відповідно до ідеї флешмобу, організатори відтворюватимуть логотип акції - знак «wi-fі» за допомогою ліхтариків та телефонів. Земну кулю відтворюватимуть у чотирьох кольорах за допомогою різнокольорових повітряних кульок.

«На рівні України гасло «Години Землі» не змінилося і звучить: «Злови зв'язок з Землею». Але наш флешмоб ми назвали «Підзаряди Землю» у тому значенні, що варто пам’ятати: земні ресурси доволі швидко вичерпуються. Зокрема, ми зробимо акцент на нещодавньому випадку, коли загрузли сервери, у нас півдоби не було нормального інтернету і на скільки це всіх сколихнуло, - розповіла організатор флешмобу, голова Громадської молодіжної ради Анастасія Козак. - Ми відтворимо знак «wi-fі», аби показати, що ми залежні від інтернету. А його забезпечення також є одним із тих земних ресурсів, які ми дуже швидко вичерпуємо і взамін нічим не наповнюємо».

У світловому флешмобі візьмуть участь хмельницькі студенти, школярі. Також організатори запрошують долучитися до акції всіх охочих хмельничан. З собою мати телефон або ліхтарик. Флешмоб «Підзаряди Землю» відбудеться у суботу, 30 березня, на майданчику біля кінотеатру Шевченка. Збір учасників о 19:30, початок акції о 20:00.

Довідка: Година Землі - міжнародний природоохоронний рух, започаткований WWF, в рамках якого останньої або передостанньої суботи березня закликають людей, організації та комерційні установи символічно вимкнути необов'язкове освітлення та електричні пристрої на одну годину, щоб привернути увагу до екологічних проблем Планети.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую