ye-logo.v1.2
12 Листопада, 2019

Двоє жителів Хмельницького незаконно збували пальне зі стаціонарних АЗС

Суспільство 832
Правопорушники без відповідних дозвільних документів здійснювали реалізацію пального зі стаціонарних АЗС
Правопорушники без відповідних дозвільних документів здійснювали реалізацію пального зі стаціонарних АЗС. Фото: ілюстрація uk.etcetera.media

Фіскали вилучили пального на суму 2,5 мільйона гривень.

Співробітники податкової міліції Головного управління ДФС у Хмельницькій області викрили двох хмельничан, які займалися незаконною реалізацією паливно-мастильних матеріалів. Правопорушники без відповідних дозвільних документів здійснювали реалізацію пального зі стаціонарних АЗС.

За інформацією Головного управління ДФС у Хмельницькій області, після проведення огляду з незаконного обігу вилучено та передано на відповідальне зберігання 15 тисяч літрів бензину марки А-95, 45 тисяч літрів дизельного пального та 15 тисяч літрів скрапленого газу загальною вартістю понад 2,5 мільйона гривень. Також фіскали конфіскували автомобіль марки DAF із цистерною-напівпричепом та чотири ємності з трьома автозаправними колонками.

За цим фактом на правопорушників складено протоколи про адміністративні правопорушення за частиною1 статті 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення — порушення порядку провадження господарської діяльності.

Автор Андрій Ящишен.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую