ye-logo.v1.2
25 Листопада, 2020

На правах реклами Троє школярів із Хмельниччини представлятимуть Україну на міжнародній олімпіаді

Суспільство 4910
«Це перший випадок в історії Хмельниччини, що троє учнів з нашої області їдуть в складі збірної представляти нашу країну на міжнародній олімпіаді», - каже представниця «Indigo Mental Club»
«Це перший випадок в історії Хмельниччини, що троє учнів з нашої області їдуть в складі збірної представляти нашу країну на міжнародній олімпіаді», - каже представниця «Indigo Mental Club»

У Туреччині вони позмагаються у ментальній арифметиці.

У Хмельницькому пройшла олімпіада з ментальної арифметики нашого регіону, організована однією зі шкіл цього напрямку – «Indigo Mental Club». Кілька десятків дітей зібралися разом і показали, як легко їм вдається миттєво додавати, віднімати і множити тризначні числа в уяві.

Цього ж дня були оголошені результати національної олімпіади, де переможцями стали одразу троє школярів з Хмельниччини. Це хмельничани Ярослав Роздайгора та Анастасія Третяк, а також Арсеній Присяжнюк з Красилова. Як розповіла представник Всеукраїнської спілки клубів ментальної арифметики «Indigo Mental Training Club» Олена Панчишена, саме ці діти у червні візьмуть участь у міжнародних змаганнях, які пройдуть цього року в Туреччині.

«Це перший випадок в історії Хмельниччини, що троє учнів з нашої області їдуть в складі збірної представляти нашу країну на міжнародній олімпіаді. А ці діти займаються в нас лише другий рік», - каже представниця «Indigo Mental Club».

У Хмельницькому провели регіональну олімпіаду з ментальної арифметики.

Дев’ятирічна Анастасія Третяк – одна з чемпіонів національної олімпіади. Ментальну арифметику школярка почала вивчати наприкінці другого класу. Зараз вона навчається у четвертому класі в одній з хмельницьких шкіл і дуже любить математику.

«Мені подобається цим займатися. Спочатку я не дуже хотіла ходити на заняття, але коли в мене почало виходити рахувати, мені дуже сподобалося. Стало простіше розуміти математику в школі. Тепер набагато легше вирішувати приклади, розв’язувати задачі», - зізнається переможниця національної олімпіади.

Ментальна арифметика – це методика усної лічби, яка використовує в навчанні рахівниці під назвою Абакус. Поступово діти тренуються обходитися без них, з часом збільшуючи складність усних обчислень.

«Indigo Mental Club» - всеукраїнська мережа навчальних закладів, яка функціонує у більше, ніж 50 містах країни та за кордоном. У Хмельницькому клуб ментальної арифметики з’явився два роки тому.

«Ми спеціалізуємося на ментальній арифметиці. Але методика «Індіго» відрізняється тим, що ми працюємо не лише з великими числами, але також використовуємо методики швидкочитання, ейдетики, кінезіології. Все це нам дає можливість гармонійно розвивати особистість дитини в інтелектуальному плані», - пояснює Олена Панчишена.

Ось на таких рахівницях, які називаються абакусами, школярі рахують швидше, ніж на калькуляторі.

У такій школі займаються діти 5-14 років. Заняття проходять у різних вікових групах раз на тиждень. В одній групі – не більше шести чоловік. У кожного учня є особистий кабінет на онлайн-платформі. Тому вдома діти теж займаються за допомогою спеціальної комп'ютерної програми.

У Хмельницькому «Indigo Mental Club» знаходиться за адресою: провулок Нижній Береговий, 2. Щоб записатися до клубу ментальних тренувань в нашому місті, дзвоніть за номером: 098 584 33 33, або заповніть форму на сайті.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую