ye-logo.v1.2
11 Грудня, 2019

Побиття школярки у Хмельницькому: до відповідальності притягнуть батьків підозрюваних

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 5380
Правоохоронці опитали усіх причетних до бійки
Правоохоронці опитали усіх причетних до бійки. Фото: tvoemisto.tv

Правоохоронці не підтверджують факт булінгу.

У Хмельницькому правоохоронці зареєстрували факт протиправних дій декількох неповнолітніх, які причетні до бійки школярки.

Нагадаємо, у соцмережах з’явилося відео, на якому підлітки в обласному центрі б’ють по черзі ученицю однієї з місцевих шкіл. Невдовзі з’ясувалося, що подія трапилася 5 квітня, неподалік ліцею №15, що знаходиться на вулиці Проскурівського Підпілля. Вчора поліція встановила всіх учасниць конфлікту.

«Правоохоронці опитали усіх причетних до бійки. Окрім цього, сьогодні батько потерпілої школярки має з’явитися до міськвідділу поліції, оскільки він проти того, щоб його доньку опитували наодинці, – розповів заступник начальника Хмельницького міського відділу поліції Ігор Кирник. – Наразі факту булінгу доведено не було. Однією з основних ознак цього правопорушення є систематичність цькування особи. В даному випадку просто стався конфлікт, який на стадії виникнення не був вирішений і в подальшому переріс у сутичку. У зв’язку з цими фактами, правоохоронцями зареєстроване адміністративне правопорушення за статтею 184 КУпАП (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей). Кого будемо притягувати до відповідальності буде з’ясовано тоді, коли відбудеться відтворення усього ланцюга дій. Лише після слідчого експерименту буде визначена вина кожного фігуранта конфлікту».

Правоохоронець додав, що якщо адмінправопорушення за статтею 184 КУпАП буде доведено, батьки підозрюваних сплатять штраф від 850 до 1700 гривень або від 1700 до 5100 гривень штрафу.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую