ye-logo.v1.2
18 Вересня, 2019

Рух тролейбусів у Хмельницькому паралізований на декількох маршрутах (ОНОВЛЕНО)

Володимир ГОРДИНСЬКИЙ Суспільство 5315
Через обрив контактної мережі в Хмельницькому чимало тролейбусів зупинилися
Через обрив контактної мережі в Хмельницькому чимало тролейбусів зупинилися. Фото: з архіву

В «Електротрансі» не можуть назвати точний час, коли ліквідують нестандартну ситуацію.

Від заводу «Новатор» до «Катіону», що на вулиці Тернопільській, обірвана контактна мережа. Через що рух тролейбусів зупинився. Коли відновиться – невідомо.

«Причиною аварійної ситуації стало те, що у вантажного автомобіля з Тернополя, який перевозить борошно, піднялася бочка, яка і обірвала контакту мережу, - розповів журналісту сайту «Є» директор КП «Електротранс» Віктор Паламарчук. – Тепер тролейбуси просто не можуть працювати. Наші працівники вже працюють над тим, аби якнайшвидше відновити руху транспорту. Але скільки на це піде часу, не можемо спрогнозувати. У кращому випадку, думаю, до 17.00 впораємося. Просто дуже багато усього потрібно відновити або замінити. Ми вже говорили з тим водієм, він готовий відшкодувати заміну електромережі, але яка це сума, також поки не знаємо. Працюємо в посиленому режимі, щоб якнайшвидше наші пасажири змогли користуватися електротранспортом».

За словами Віктора Анатолійовича, через обірвану контактну мережу, паралізованими опинилися тролейбуси таких маршрутів: №№ 7, 7А, 11, 11А, 16 та 17.

ОНОВЛЕНО: Рух відновлено орієнтовно о 18.10

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую