ye-logo.v1.2
12 Листопада, 2019

Хмельничани просять збільшити кількість громадського транспорту з Озерної

Суспільство 1934
Жителям Озерної проблематично доїхати до міської лікарні
Жителям Озерної проблематично доїхати до міської лікарні. Фото: з архіву

Через нестачу водіїв 24 тролейбуси простоюють у депо.

Сьогодні, 9 квітня, на пряму телефону лінію з міським головою Олександром Симчишиним зателефонували двоє хмельничан, які незадоволені нинішньою транспортною мережею. Їх хвилює мала кількість тролейбусів, які прямують з мікрорайону Озерна до міської лікарні.

За їх словами, для жителів Озерної зранку або вечорі важко доїхати до міської лікарі чи до залізничного вокзалу. Нині цим шляхом їздять тролейбуси №3 (Озера-Ракове) та №10 (Озерна-Торговий центр).

«Раніше від нас до залізничного вокзалу їздив тролейбус №2а. Тепер він напівпорожнім прямує від Катіону до автовокзалу №2. Ми хочемо, щоб цей маршрут повернули на Озерну. Це допомогло би багатьом хмельничанам вчасно і зручно доїхати до роботи», — переконаний мешканець Озерної.

Олександр Симчишин розповів, що міська влада проведе обстеження пасажиропотоку. Якщо він більший від Озерної до залізничного вокзалу, то тролейбус №2а повернуть на старий маршрут. Проте проблема малої кількості тролейбусів пов’язана не з транспортною мережею, а банальною відсутністю водіїв.

«Нинішня транспортна мережа передбачає, що на маршрути щодня має виходити 96 тролейбусів, — розповідає очільник міста. — Проте 24 тролейбуси простоюють у депо через відсутність водіїв. Схожа проблеми й з комунальними автобусами. Нині понад 20 великогабаритних автобусів не виїжджають на вулиці міста».

Нагадаємо, що цьогоріч міська влада планує придбати п’ять звичайних тролейбусів і п’ять тролейбусі на автономному ходу.

Автор Андрій ЯЩИШЕН.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую