ye-logo.v1.2
18 Жовтня, 2019

На Летичівщині вилучили понад півтора кілометри браконьєрських сіток

Суспільство 931
За здійснення браконьєрського вилову риби передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність
За здійснення браконьєрського вилову риби передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність. Фото: facebook.com/Dei.khm/

Триває операція «Нерест-2019».

У вихідні під час перших рейдових перевірок в рамках операції «Нерест-2019» на території Щедрівського водосховища, що на Летичівщині, екоінспектори спільно з правоохоронцями вилучили 17 одиниць безгосподарських сіток загальною довжиною 1700 метрів. Також до адміністративної відповідальності притягнули жителя області за порушення правил рибальства.

У Державній екологічній інспекції у Хмельницькій області нагадують, з 1 квітня цього року на Хмельниччині стартувала широкомасштабна оперативно-профілактична операція «Нерест». За здійснення браконьєрського вилову риби сітними, колючими знаряддями лову, електрострумом, вибухівкою та іншими забороненими знаряддями лову передбачена адміністративна (розмір штрафу становить для громадян 340 – 680 гривень, для посадових осіб 510 – 850 гривень) та кримінальна відповідальність (розмір штрафу 3400 – 6800 гривень, або позбавлення волі строком до 3 років). Крім того, за кожну незаконно виловлену рибину незалежно від її розміру нараховується розмір завданої шкоди.

Автор Андрій Ящишен.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую