ye-logo.v1.2
17 Вересня, 2019

«Є випадки непрофесійного реагування патрульними», - начальник міського відділу поліції Онісьєв

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1303
Валерій Онісьєв каже, з патрульними поліцейськими провдять роботу
Валерій Онісьєв каже, з патрульними поліцейськими провдять роботу. Фото: з архіву

У патрульній поліції не вистачає працівників.

У Хмельницькому почастішали випадки скарг на роботу патрульної поліції. Про це повідомив начальник міського відділу поліції Валерій Онісьєв сьогодні, 17 квітня, під час сесії міськради. За його словами, над цією проблемою працюють.

«Повірте, коли щось стається в місті, вони перші "летять" туди, не знаючи чи там буде зброя, чи хтось п’яний зі сокирою в хаті. Вони ризикують найбільше. Є випадки не професійного реагування, спілкування з громадянами, що у свою чергу тягне негатив до поліції вцілому», - зазначив Валерій Онісьєв.

Поліцейський додав, що коли управління патрульної поліції тільки розпочинало роботу, тоді у Хмельницькому працювало 19 екіпажів, які обслуговували місто. Сьогодні їх тільки 5-7.

«Така ситуація через брак кадрів та зламані транспортні засоби. Ці "Toyota Prius" мають свій ресурс, який вони відпрацьовують і більше не їдуть. Ці 5-7 екіпажів їдуть на 240-250 викликів громадян за добу. І коли патрульні бачать, що там не зовсім злочин, а забаганка, то, звісно, реакція є. Ми всіляко працюємо з патрульними, аби виправити ситуацію», - каже начальник.

Валерій Онісьєв зазначив, що брак кадрів відчутний і через те, що працівники звільнялись і їхали на заробітки. В управління постійний набір, бо люди часто звільняються.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую