ye-logo.v1.2
15 Жовтня, 2019

У переддень та день виборів на Хмельниччині видаватимуть ID-картки

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 2703
Паспорти видаватимуть 20 та 21 квітня
Паспорти видаватимуть 20 та 21 квітня. Фото: www.unian.ua

Готові документи зможуть отримати ті, хто звернувся попередньо.

Територіальні підрозділи управління міграційної служби в Хмельницькій області 20 та 21 квітня видаватимуть готові паспорти громадянина України. Як повідомила прес-секретар міграційної служби області Лілія Квятковська, така робота буде проводитись по всій країні.

«Наші працівники знаходитимуться на робочих місцях у переддень та день виборів й будуть видавати готові паспорті для усіх осіб, чиї документи готові. Особливо це стосується тих людей, кому виповнилось 18 років і вони хочуть реалізувати своє виборче право. Знову ж таки, це ті люди, які попередньо подавали папери на оформлення», - каже Лілія Квятковська.

За її словами, перевірити стан готовності ID-картки можна на офіційному веб-сайті ДМС України. У суботу, 20 квітня, територіальні підрозділи міграційної служби області працюватимуть з 9.00 до 18.00 години, а 21 квітня з 8.00 до 20.00 години.

У Хмельницькому також здійснюватиме видачу готових ID-карток центр надання адміністративних послуг, що на вулиці Соборній,16. Як повідомив начальник управління адміністративних послуг – адміністратор Хмельницької міської ради Олексій Хохлов, працівники чергуватимуть 20 та 21 квітня з 9.00 до 18.00 години.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую