ye-logo.v1.2
15 Жовтня, 2019

У Нетішині побили пам’ятник Героям Небесної Сотні, який ще не встигли відкрити

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 4278
Невідомі пошкодили пам'ятний знак Героям Небесної Сотні
Невідомі пошкодили пам'ятний знак Героям Небесної Сотні. Фото: із фейсбук-сторінки "Мій Нетішин"

Ініціатори встановлення пам’ятника звернулись у поліцію.

У Нетішині сьогодні, 17 квітня, невідомі побили пам’ятник Героям Небесної Сотні, який навіть не встигли облаштувати та закріпити. Наразі ініціатори встановлення меморіалу ГО «38 сотня імені Устима Голоднюка» звернулись із заявою до поліції.

«Сьогодні написала заяву до поліції, щоб знайшли тих, хто це зробив, і покарали їх. Про те, що сталося, мені повідомили вранці комунальники, які прийшли завершувати облаштування пам’ятника. Як мені здалось, бетонну статую хлопця били ногами й намагались зсунути з місця. У результаті в пам’ятника відбита нога і вся конструкція трохи змістилась. Наразі все закріпили. Завтра почнемо його фарбувати», - розповідає голова громадської організації ГО «38 сотня імені Устима Голоднюка» Наталія Обушна.

За її словами, меморіал буде розташований на проспекті Курчатова, і зараз думають, як встановити там камери відеоспостереження. Пані Наталія додає, що подібний пам'ятник встановлять за кілька днів і у Славуті. Виготовлені обидва виключно за кошти спонсорів.

Світлина, що стала ідеєю для створення пам'ятника. Фото: із фейсбук-сторінки "Мій Нетішин"

«Взагалі, ідея спорудження такого пам'ятника належить славутським активістам, з якими ми, нетішинці, разом стояли на Майдані. Образ пам’ятника взятий із світлини, зробленої за часів Революції Гідності в столиці, де юнак сидить на барикадах і читає книгу. Наші пам’ятники майже ідентичні, відрізнятиметься лише інсталяція біля статуї юнака», - каже активістка.

Відкриють пам’ятники Героям Небесної Сотні в один день – 21 квітня. У Славуті запланували захід на 15.00, а у Нетішині на 17.00.

Невідомі пошкодили ногу скульптури. Фото: із фесбук-сторінки Виконавчого комітету Нетішинської міської ради
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую