ye-logo.v1.2
4 Серпня, 2020

Підсумки дня: результати голосування, пам'ятники-близнюки та трирічний мандрівник на дорозі

Суспільство 1238
ЦВК залишилось опрацювати менше відсотка протоколів з Хмельниччини
ЦВК залишилось опрацювати менше відсотка протоколів з Хмельниччини. Фото: radiosvoboda.org

Якими були новини 22 квітня.

Понеділок 22 квітня – день, коли в інформаційному просторі левова частина новин витає довкола учорашніх виборів президента України у другому турі. І поки хмельничани та українці в цілому жваво обговорюють результати екзит-полів та діляться враженнями, думками і міркуваннями про ситуацію довколавиборчого процесу, Центральна виборча комісія продовжує опрацьовувати електронні протоколи з виборчих дільниць, щоб уже за декілька днів оголосити офіційні результати виборів. Сьогодні в ЦВК зазначили, що, орієнтовно, зможуть це зробити 30 квітня.

Разом з тим, на 21.30 ЦВК уже опрацювала по Україна 99,83% електронних протоколів з виборчих дільниць. Зазначимо, що кількість виборців, які взяли участь у голосуванні сягнула 18 мільйонів 453 тисяч 842 виборців. 73,22% з підрахованих голосів – за кандидата в президенти Володимира Зеленського. Він є лідером у 23-ох областях України, і лише на Львівщині більшість отримав Петро Порошенко.

Не дорахували усіх голосів і на Хмельниччині. Залишилося ще менше відсотка. Із семи територіальних виборчих округів досі рахують голоси на ТВО №193, куди входять місто Кам’янець-Подільський, Кам’янець-Подільський та Новоушицький райони. Наразі Центрвиборчкомом опрацьовано по округу 99,53% протоколів.

Та, не зважаючи на недораховані голоси, лідер президентських перегонів на Хмельниччині відомий. Володимиру Зеленському виборці віддали 70,80% голосів, Петру Порошенку - 26,83%.

Разом з тим, сьогодні, 22 квітня, представники Громадянської мережі ОПОРА презентували результати паралельного підрахунку голосів другого туру президентських виборів. Як повідомив координатор Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Хмельницькій області Андрій Попик, прогнозується, що Володимир Зеленський по Україні набере 73,2% голосів виборців, а Петро Порошенко - 24,3%. Статистична похибка в обох кандидатів становить 1,5%. Також 2,5% бюлетенів виявляться зіпсованими.

Тим часом у Славуті та Нетішині відкрили пам'ятні знаки-близнюки Героям Небесної Сотні. Ініціювала встановлення меморіалів ГО «38 сотня імені Устима Голоднюка». Усі роботи щодо його монтажу та облаштування навколишньої території здійснили небайдужі волонтери.

А на Ярмолинеччині вночі поблизу траси знайшли трирічного хлопчика. Дитину виявила продавчиня цілодобового магазину. Подія трапилася у селі Правдівка Яромлинецького району. Близько третьої години ночі продавчиня магазину, який розташований поруч з трасою державного значення «Житомир — Чернівці», побачила малюка, який бродить уздовж дороги без супроводу дорослих. Як виявилося, хлопчик сам пішов з дому

В Хмельницькій міськраді ж сьогодні повідомили як курусватиме додатковий транспорт на Провідні неділі. Зазначається, що в обласному центрі запустять додатковий громадський транспорт і на Проводи християн західного обряду – 28 квітня, і на Провідну неділю християн східного обряду – 5 травня.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую