ye-logo.v1.2

Як у Хмельницькому на «Проводи» їздитиме громадський транспорт

Суспільство 4686
28 квітня додатковий автобус їздитиме від «Катіону» до кладовища в мікрорайоні Гречани з 9:00 до 15:00
28 квітня додатковий автобус їздитиме від «Катіону» до кладовища в мікрорайоні Гречани з 9:00 до 15:00. Фото: З архіву

Додатковий транспорт курсуватиме у Провідні неділі християн західного та східного обрядів.

Цього року Провідна неділя у християн західного обряду припадає на 28 квітня, а у православних — на 5 травня. Щоб жителі й гості міста могли без проблем дістатися до кладовища й відвідати могили рідних, в обласному центрі запустять додатковий громадський транспорт.

Як повідомляють на сайті Хмельницької міської ради, 28 квітня додатковий автобус їздитиме від «Катіону» до кладовища в мікрорайоні Гречани з 9:00 до 15:00.

5 травня додатковий громадський транспорт курсуватиме одразу за кількома маршрутами з 9:00 до 13:00. Зокрема, автобуси будуть рухатися від «Катіону» до кладовища «Шаровечка». Крім того, до цього кладовища продовжать рух громадського транспорту, кінцевою зупинкою якого є «Завод «Катіон».

Того ж дня від зупинки «Вулиця Довженка» до кладовища в мікрорайоні Ракове їздитимуть додаткові автобуси середньої місткості. Також продовжать рух маршрутів №19 «Ракове — Озерна», №32 «Ракове — Автостанція № 1» та №52 «Катіон — Ракове».

«Роботу додаткового транспорту організують й напередодні Провідної неділі. Так, впродовж тижня, з 29 квітня до 4 травня включно, буде продовжено рух маршруту №52 «Катіон — Ракове» до кладовища «Шаровечка», — йдеться у повідомлені.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую