ye-logo.v1.2
21 Лютого, 2020

Фестиваль екологічної творчості відбудеться у Хмельницькому

Суспільство 812
Фестиваль екологічної творчості «Свіжий вітер - 2019» відбудеться у Хмельницькому
Фестиваль екологічної творчості «Свіжий вітер - 2019» відбудеться у Хмельницькому. Фото: proskuriv.khm.gov.ua

Учасники фестивалю – школярі.

У четвер, 23 квітня, у центрі Хмельницького відбудеться гала-концерт фестивалю екологічної творчості «Свіжий вітер - 2019». В обласному центрі захід відбувається уже багато років поспіль і цього року об'єднав навколо себе 24 шкільних колективи.

«Відбіркові тури пройшли минулого тижня і завтра будуть виступати переможці й призери. Їх буде 21 команда, яка перемогла у трьох номінаціях – екопроект, екомода, екопісня. Вони й вступлять на гала-концерті і демонструватись усе те, що підготували», - розповідає заступниця начальника управління молоді та спорту Хмельницької міської ради Олени Мандзій

За її словами, школярі дефілюватимуть в екокостюмах та співатимуть пісень на екологічну тематику. Усе це відбуватиметься просто неба – на майданчику поруч із кінотеатром імені Т.Шевченка.

«Мета фестивалю – привернути увагу до проблем екології. Також ми пропонували учасникам не тільки показати проект на екологічну тематику, а ще й шляхи подолання проблеми. Серед найпопулярніших тем, які школярі висвітлювали – це проблема сміттєзвалища, сортування сміття, привиття екологічної культури та свідомості», - додала Олена Мандзій.

 

Фестиваль "Свіжий вітер" відбудеться завтра, 25 квітня, на майданчику поруч з кінотеатром ім. Т. Г. Шевченка. Початок о 12.00 годині. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую