ye-logo.v1.2
4 Грудня, 2020

Сукні з пластику і конкурс екопроектів: у Хмельницькому відбувся фестиваль екологічної творчості

Суспільство 1648
Фестиваль \
Фестиваль "Свіжий вітер" відбувається уже 18 років поспіль. Фото: автора

Мета фестивалю – привернути увагу до проблем екології.

Сьогодні, 25 квітня, у Хмельницькому відбувся гала-концерт фестивалю екологічної творчості «Свіжий вітер». 24 шкільних колективи змагались у трьох номінаціях на екологічну тематику.

«Учасники готували пісню на екологічну тематику, робили одяг з відходів виробництва і розробляли проекти, де досліджували проблеми у природі й шукали шляхи їх подолання. Наш фестиваль «Свіжий вітер» відбувається вже 18-ий рік поспіль. За ці роки трохи змінювались номінації. Замість теперішнього екопроекту був екотеатр, коли діти готували театральні сценки, робили плакати. Незмінними залишилися подарунки – це кімнатні рослини для переможців та заохочувальні призи для решти», - розповідає заступниця начальника управління молоді та спорту Хмельницької міської ради Олена Мандзій.

Організатори фестивалю, сподіваються, що навіть якщо дітям не повністю вдасться втілити презентовані проекти в життя, то вони хоча б звернуть свою та однолітків увагу на проблеми, які досліджували.

Діти виготовили костюми із целофану.

«Наша колекція присвячена порам року. Костюми виготовлені з різних матеріалів – дисків, пластикового посуду, тканини. Для колекції ми використали 250 пет-пляшок, жодну з них ми не викинули. Також у нас з пластику сережки, браслети, прикраси для голови», - каже учасниця фестивалю Ірина Сидорук.

Гала-концерт фестивалю відбувався на сцені біля кінотеатру Шевченка.

За її словами, працювали над створенням еко-колекції близько трьох місяців. Виготовляли її і вдома, і на уроках трудового навчання. Дівчинка каже, не обійшлось і без невеликої допомоги дорослих.

Школярі, батьки та вчителі прийшли підтримати учасників фестивалю.

Навчальні заклади представляли колекціії у номінації екомода.

Дівчата виконали пісню про проблеми навколишнього серодовища.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Здам житло

  Так  Ні, дякую