ye-logo.v1.2

«Республіка» у Хмельницькому для людей на візках: трансфер та спеціальні платформи

Суспільство 3197
Про доступність фестивалю «Respublica» для людей на візках розповіли ініціатори проекту
Про доступність фестивалю «Respublica» для людей на візках розповіли ініціатори проекту. Фото: автора

Організатори «Республіки» розповіли, якою буде фестивальна інфраструктура для людей з обмеженими можливостями.

Зробити фестиваль «Республіка» доступним для людей з обмеденими можливостями вперше спробували минулого року. Організатори поставили на фестивалі платформи для людей на візках, спеціальні біотуалети та зробили зручний заїзд. Цього року ініціатори проекту вирішили не зупинятися і спробувати ще більше розвинути фестивальну інфраструктуру для людей з обмеженими можливостями.

Декілька днів тому стартував проект «Доступність фестивалю «Республіка» для людей з інвалідністю». Впродовж трьох місяців, до 22-го липня, «Respublica FEST» спільно з ресурсом колективного фінансування «Спільнокошт» збиратиме гроші на його реалізацію.

Як зазначив один з координаторів проекту, голова ГО «Світ без бар’єрів» Віктор Кучер, дуже часто в нашому суспільстві виникає так, що здорові люди стороняться людей з інвалідністю. «Тому між нами і здоровими людьми виникає бар’єр, а подібні проекти ці бар’єри стирають. Люди, сидячи вдома роками, не маючи можливості відвідувати подібні заходи, просто втрачають інтерес до життя, до того, що відбувається навколо. Тому дуже важливо, щоб люди на візках могли відвідувати і фестивалі, і будь-які інші заходи на рівні з іншими», - сказав він.

Віктор Кучер з власної ініціативи вирішив долучитися до організації проекту.

«Сума, яку ми плануємо зібрати, щоб покрити витрати на інклюзію, – 50 тисяч гривень. За них ми плануємо організувати три платформи, до них пандуси, доставку біотуалетів і послуги соціального таксі, - розповіла піар-менеджер проекту Анастасія Козак.

На сьогодні вже є кілька донаторів, які зробили свої внески. Організатори наголошують, що долучитися може будь-хто.

«Звісно, цих грошей нам може не вистачити. Але, якщо проект збере суму у 50 тисяч гривень, або хоча б більше половини, то фонд «Відродження», який підтримав нашу ідею, подвоїть її», - зазначив організатор «Республіки» Андрій Зоїн.

Ознайомитися із деталями проекту або донувати кошти можна за посиланням.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую