ye-logo.v1.2
15 Грудня, 2019

«Республіка» у Хмельницькому стане доступною для людей з інвалідністю

Даша ПАСТЕРНАК Суспільство 998
У планах організаторів, щоб фестивалі стали доброзичливим місцем для всіх
У планах організаторів, щоб фестивалі стали доброзичливим місцем для всіх. Фото: biggggidea.com

Спеціальні платформи, соцтаксі та спеціалізовані біотуалети планують встановити на фестивалі.

«Respublica FEST» спільно з ресурсом колективного фінансування «Спільнокошт» запровадив проект із доступності фестивалю «Республіка» для людей з інвалідністю.

«Фестивальна інфраструктура України залишається недоступною для людей з інвалідністю. Ми хочемо зробити фестиваль «Республіка», доступним та зручним для відвідування людьми з інвалідністю, - пишуть оранізатори проекту. - В 2018 році, ми вперше спробували зробити наш фестиваль доступним для людей з інвалідністю, поставили на фестивалі платформи для людей на візках, біотуалети для них та зробити зручний доїзд, що дало змогу вперше відвідати наш фестиваль 50-ти людям на візках».

Організатори закликають підтримати проект на платформі «Спільнокошт». Для його реалізації потрібно зібрати 50 тисяч гривень.

Фінансування потрібне для: встановлення на фестивалі 3 платформ для людей на візках; оренду спеціалізованих біотуалетів для людей з інвалідністю на дні фесту; організацію трансферу "туди-назад" для людей з інвалідністю; рекламу проекту задля фокусування уваги містян на проблемі.

Ознайомитися із деталями проекту або донувати кошти можна за посиланням.

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую