ye-logo.v1.2

У Хмельницькому висадять понад 300 тисяч квітів

Суспільство 5503
Наразі в парку імені Тараса Шевченка ростуть ароматні гіацинти
Наразі в парку імені Тараса Шевченка ростуть ароматні гіацинти. Фото: автора

Флористи планують висаджувати рослини у вигляді візерунків та орнаментів.

Незабаром клумби Хмельницького повністю заквітнуть. Наразі на них ростуть тюльпани, які було висаджені ще восени та ароматні гіацинти.

«Ми підготувати понад 300 тисяч саджанців різних видів квітів, аби висадити їх на клубах Хмельницького, яких у нашому місті 27. Петунія, сальвія, кани, агератум, бегонія, герань, чорнобривці – це лише невеличкий список квітів, які зацвітуть на клумбах обласного центру», – розповіла начальник дільниці по озелененню комунального підприємства по зеленому будівництву та благоустрою міста Надія Губіцька.

Фахівець зізнається, що робота не легка, адже загалом по місту потрібно засадити 27 квітників, площа яких становить 7 гектара.

На клумбах Хмельницького цвітуть 12 тисяч тюльпанів.

«Кожна клумба буде неповторною, адже квіти на них будуть висаджені у вигляді орнаментів, візерунків та композицій. А ще ми плануємо створювати вертикальне озеленення на стовпах. Близько три сотні горщиків незабаром зацвітуть різнокольоровими сульфініями, ампельними витками та геранями», - каже флорист.

Квіткову красу на клумбах Хмельницького створює 27 працівниць комунального підприємства по зеленому будівництву та благоустрою міста.

В обласному центрі є 27 клумб і усі вони несхожі.

«Над одним квітником ми працюємо декілька разів на рік. Ще восени ми садимо тюльпани, весною їх викопуємо і садимо літні квіти. В кінці літа ми знову викопуємо усі квіти і садимо тюльпани, які цвістимуть лише наступного року, - розповіла Надія Євгенівна. – Цей процес досить клопіткий, адже майже щодня ми поливаємо наші квітники, слідкуємо за їх чистотою та прополюємо від бур’янів».

Попри важку працю, працівники підприємства турбуються лише про одне, аби хмельничани з повагою ставилися до їх праці та не зривали квіти з клумб обласного центру.

   

Незабаром, біля скульптури "Віра. Надія. Любов" зацвітуть "королеви квітів" - троянди.

Загалом у Хмельницькому планується висадити понад 20 видів рослин або 350 тисяч однорічних та багаторічних квітів.

Флористи міста турбуються лише про одне, аби хмельничани з повагою ставилися до їх праці.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую