ye-logo.v1.2
15 Грудня, 2019

Затоплені вулиці та повалені дерева - наслідки стихії на Хмельниччині

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 11104
Вулицю Геологів у Хмельницькому теж затопило
Вулицю Геологів у Хмельницькому теж затопило. Фото: instagram/dtp_khm

Було затоплено 8 будинків та підвал багатоповерхівки.

Хмельниччина оговтується після потужних злив, які були в області впродовж чотирьох днів. В результаті негоди було повалено дерева, затоплені вулиці та будинки. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС України у Хмельницькій області.

«В обласному центрі було затоплено декілька вулиць. Зокрема – Волочиська, Курчатова, проспект Миру та Геологів. Рятувальники за допомогою спецтехніки відкачували воду. Окрім того, вчора, у Хмельницькому, на проспекті Миру дерево впало на автомобіль, а поряд затопило підвал багатоповерхівки», - розповів начальник сектор зв'язків із засобами масової інформації та роботи з громадськістю ГУ ДСНС України у Хмельницькій області Олександр Гулько.

На проспекті Миру на автомобіль впало дерево. Фото: instagram/dtp_khm

Окрім цього стихія наробила збитків і по області. В селі Куча Старокостянтинівського району впало дерево, а в селі Хоптиці Голодоцького району було затоплено чотири будинки. Таку ж кількість приватних домоволодінь було затоплено і в селі Постолівка Волочиського району.

Вулиця Курчатова теж було підтоплено. instagram/dtp_khm

В неділю, 28 квітня через високий рівень опадів жителі Тарноруди Волочиського району потерпали від підтоплень. В селі сталась буря з градом. Через високий рівень опадів річка Тарнорудка (ліва притока Збруча) вийшла з берегів і затопила городи людей.

В селі Хоптинці Городоцького району вулиці були схожі на річки. Фото: facebook.com

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую