ye-logo.v1.2
21 Вересня, 2019

У Хмельницькому просять створити Центр комплексної реабілітації людей з інвалідністю

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 1402
У Хмельницькому потребують реабілітіції понад 25 тисяч містян
У Хмельницькому потребують реабілітіції понад 25 тисяч містян. Фото: 5.ua

Таке звернення зареєстроване на сайті Єдиної системи місцевих петицій.

У Хмельницькому збирають підписи щодо створення в місті Центру комплексної реабілітації людей з інвалідністю. Відповідну петицію зареєстровано 16 квітня у Єдиній системі місцевих петицій. Її автор – Анатолій Савчук, керівник Хмельницького обласного товариства Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України». Він зазначає, що петиція має на меті задоволення законних прав осіб з інвалідністю на реабілітацію та повноцінне життя у громаді.

«Для реабілітації понад 25 тисяч містян, що потребують періодичних, а часом постійних заходів з реабілітації, функціонують дві спеціалізовані реабілітаційні установи - Центр соціальної реабілітації дітей з інвалідністю «Школа життя» та Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень «Родинний затишок». Крім того, у місті діють ще до десятка соціальних та реабілітаційних закладів різних форм власності. Таким чином потреба у реабілітаційних заходах покривається загалом для 20 відсотків містян з загальної кількості потребуючих цих послуг», - зазначає Анатолій Савчук у петиції.

Він також додає, що сучасні світові моделі соціальної захищеності людей передбачають інші підходи до питань реабілітації та соціалізації, а саме – отримання конкретних соціальних послуг у відповідному закладі (у громадській організації), у визначеному обсязі та найкращої якості. Тому планується роботу Центру комплексної реабілітації організувати в режимі «єдиного вікна», де отримувач реабілітаційних послуг у тандемі з фахівцем складає план реабілітації, який за результатами вже здійснених заходів коригується на користь досягнення стабільного позитивного результату реабілітаційних заходів.

Станом на 5 травня петицію підписали 157 осіб з 500 необхідних.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую