ye-logo.v1.2
8 Квітня, 2020

Коли школярі Хмельницького підуть на літні канікули

Суспільство 8087
Цього року у Хмельницькому налічується понад 4 тисячі випускників. Фото: з архіву
Цього року у Хмельницькому налічується понад 4 тисячі випускників. Фото: з архіву

Попереду в учнів не лише відпочинок, а й державна підсумкова атестація та ЗНО.

Свято останнього дзвоника у Хмельницькому традиційно відбудеться в останню п’ятницю весни. Цього року цей день припадає на 31 травня. Про це сайту «Є» розповіла заступник директора Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради Світлана Губай.

«Загалом, у місті налічується понад 4 тисячі випускників. З них дев’ятикласників - 2 780 та одинадцятикласників – 1 431. З них є 156 претендентів на нагородження золотими медалями та 34 учні на нагородження срібними медалями. Однак, це лише орієнтовні цифри, адже попереду Державна підсумкова атестація та ЗНО», - каже Світлана Василівна.

Цього року випускні вечори для учнів 11 класів відбудуться після складання зовнішнього незалежного оцінювання. У Департаменті освіти та науки кажуть, що кожна школа сама може обрати дату проведення цього дійства.

«Ми рекомендуємо провести це свято з 26 по 27 червня для одинадцятикласників, а для дев’ятикласників, які складатимуть державну підсумкову атестацію – з 12 по 14 червня», - каже Світлана Губай.

Натомість майбутні школярі продовжують подавати документи до навчальних закладів міста. Наразі вже є 3 871 першокласник. Однак, у Департаменті освіти та науки кажуть, що термін прийому документів ще триває і тому ця цифра може змінитися.

Нагадаємо, що з 2018 року першокласників приймають до навчальних закладів не за конкурсом, а за пропискою.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую