ye-logo.v1.2

В Кам’янці-Подільському хочуть збудувати біогазові установки з переробки курячого посліду

Суспільство 1454
Уже найближчим часом фахівці мають обстежити ділянки, виділені під будівництво
Уже найближчим часом фахівці мають обстежити ділянки, виділені під будівництво. Фото: ілюстрація enerzine.com

Це дозволить місту додатково отримувати 8 мільйонів кубів біогазу.

У Кам’янці-Подільському планують побудувати три біогазові установки з переробки курячого посліду, барди (відходів спиртового виробництва), намулу та інших відходів рослинництва. Пілотний проект хочуть впровадити за грантові кошти трастового фонду Фінляндії.

«Враховуючи те, що в межах міста є два потужних переробних підприємства – ДП «Довжоцький спиртзавод» та ПАТ «Авіс», які мають відходи виробництва барду та курячий послід, то доцільно було б збудувати в місті установки з переробки цих відходів на біогаз за технологією Фінляндії, яка зараз активно впроваджується в країнах Європи», - повідомляють в прес-службі Кам’янець-Подільської міської ради .

Додають, що будівництво біогазових станцій, сировиною для яких стануть відходи цих підприємств, є нешкідливим для навколишнього середовища, екології та людей і дозволить місту додатково отримувати 8 мільйонів кубів біогазу. Окрім того, нове виробництво дасть можливість ефективно утилізувати відходи виробництва та покращити екологічний стан краю.

Зазначається, що Кам’янець-Подільська міськрада планує отримати грант фінсько-українського трастового фонду у розмірі 300 тисяч євро для розробки техніко-економічного обгрунтування будівництва цих біогазових установок. Уже найближчим часом до міста завітають фахові спеціалісти з міста Гельсинки, аби обстежити ділянки, виділені під будівництво.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую