ye-logo.v1.2
3 Серпня, 2020

У Городку обрали найкращого мисливського собаку (ФОТО)

Суспільство 4309
До Городка приїхали  представники дев'яти областей та трьох країн
До Городка приїхали представники дев'яти областей та трьох країн. Фото: автора

У десятій регіональній виставці взяли участь понад 200 собак мисливських, декоративних та службово-сторожових порід.

На стадіоні цукрового заводу у Городку зібралися більше двох сотень собак. Як зазначив організатор виставки експерт-кінолог першої категорії Петро Войталюк, на ювілейну регіональну виставку з'їхалися представники дев'яти областей та трьох країн (України, Польщі та Молдови).

Чимало учасників вже не вперше беруть участь у подібних змаганнях. Німецький тер'єр Айна Володимира Маслія з Івано-Франківська — один з найтитулованіших учасників. Айна має 24 медалі І ступеня, вісім дипломів ІІ та сім — ІІІ ступеня. Але до Городка власник з твариною приїхали вперше. А ось російсько-європейська лайка Нічка Геннадія Яворського з Хмельницького на таких змаганнях вперше. Власник розповідає, що мисливських собак тримає давно, але для дев'ятимісячної красуні Нічки ця виставка дебютна.

“На екстер'єрних рингах виставки оглянули та оцінили понад 150 мисливських собак (21 порода), а також представників кімнатно-декоративних та службово-сторожових собак, — розповів Петро Войталюк. — У виставці взяли участь собаки з Хмельницької, Рівненської, Івано-Франківської, Житомирської, Тернопільської, Львівської, Чернівецької, Вінницької, Волинської областей, а також з Молдови та Польщі. Найбільше було лайок — понад п'ятдесят, також на виставку приїхало чимало норних, лягавих, карпатських гончаків”. Визначали кращих у кожній породі, у кращих представників у групі породи, перше місце у першому класі, а згодом — і кращого собаку виставки.

Німецький тер'єр Айна Володимира Маслія з Івано-Франківська — одна з найтитулованіших собак виставки.

Для проведення суддівства приїхали досвідчені судді-кінологи з Хмельниччини, а також з Житомира, Івано-Франківська, Рівного, Чорткова та Молдови.

Окрасою свята були представники національної породи “Український карпатський гончак”. У виставці взяв участь перший чемпіон України у цій породі Шайтан Володимира Данильчука з Сирватинець Городоцького району. І хоч цього разу він призового місця не посів, проте його потомство отримує нагороди, зокрема і І ступеня. Першість серед “карпатців” виборов Рік (власник — Дмитро Соловодов). А кращою собакою виставки стала російсько-європейська лайка Кайра (власник — Віктор Петровський) з Хмельницького.

У виставці взяли участь собаки 21 мисливської породи.

Серед осередків Федерації мисливських собак України перше місце посів Кам'янець-Подільський осередок, до трійки лідерів також увійшли Хмельницький (друге місце), Івано-Франківський та Житомирський (третє місце) осередки. Серед районних організацій Українського товариства мисливців та рибалок (УТМР) перше місце посіла Городоцька рада, друге — Хмельницька, третє — Чортківська Тернопільської області рада УТМР.

Загалом же на виставці у Городку вручили майже 100 медалей різного гатунку, 26 кубків та різні призи — намети, спальні мішки, термоси, решітки-гриль, казанки тощо.

Переможці візьмуть участь у всеукраїнській виставці мисливських собак, яка відбудеться 22-23 червня.

Красуня Нічка — новачок на собачих змаганнях.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую