ye-logo.v1.2
15 Грудня, 2019

Водія позбавили права керувати авто за ДТП з постраждалою дитиною

Андрій ЯЩИШЕН Суспільство 2049
В ДТП постраждала дитина, яка перебувала у візку
В ДТП постраждала дитина, яка перебувала у візку. Фото: www.5.ua

Дорожньо-транспортна пригода сталася в Хмельницькому.

Нещодавно Хмельницький міськрайонний суд своєю постановою позбавив хмельничанина на один рік права керування транспортними засобами за вчинену у березні аварію.

За інформацією прес-секретаря Хмельницького міськрайонного суду Алли Плінської, ДТП сталася 15 березня на вулиці Подільській. Керуючи автомобілем «BMW X5», водій продовжив рух на червоний колір світлофору. Через це він зіткнувся з автомобілем, який перетинав перехрестя. Внаслідок зіткнення авто потерпілого в некерованому стані наїхало на дитячий візок. У ньому перебувала дитина, яка отримала незначні тілесні ушкодження.

Кримінальне провадження за цією справою було закрито та надіслано до суду протокол про вчинення винуватцем правопорушення передбаченого статтею 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна).

«Правопорушник в судовому засіданні вину в скоєному визнав повністю та підтвердив факт порушення правил дорожнього руху. При призначенні виду та міри стягнення суд врахував характер вчиненого правопорушення, яке має небезпечний характер через зневажливе ставлення до обставин дорожньої ситуації, особу, яка притягується до адміністративної відповідальності, а також невеликий водійський стаж та ступінь вини», — повідомила Алла Плінська.

Постанова чинності не набрала та може бути оскаржена.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую