ye-logo.v1.2
20 Вересня, 2019

Насилля в школі: яка ситуація з булінгом у Хмельницькому?

Даша ПАСТЕРНАК Суспільство 2447
Батьків учнів закладів середньої освіти Хмельницького запрошують пройти опитування
Батьків учнів закладів середньої освіти Хмельницького запрошують пройти опитування. Фото: ілюстрація з архіву редакції

У місті розроблять рекомендації щодо протидії шкільному цькуванню.

У Хмельницькому триває проект «Булінг без рожевих окулярів». Як розповідають організатори, у рамках проекту планується комплексно дослідити явище булінгу серед учнів міста. Результати дослідження презентують на круглому столі. Опираючись на них, будуть розроблятися рекомендації щодо протидії булінгу у нашому місті.

«Це повністю нова ідея від Молодіжної громадської ради. Акцентуємо увагу на наших школярах. Залучили агенцію соціологічних досліджень «Marto». Спільно з ними проводимо спочатку вибірку по учнях, де буде 18 питань. Інтерв’ю стартує з наступного понеділка, триватиме тиждень. Для вибірки охопили близько 20 шкіл, щоб проаналізувати, у яких районах булінг сильніший, і чи взагалі це впливає на школярів» - розповідає голова Молодіжної громадської ради ХМР Анастасія Козак.

Щоб проаналізувати явище комплексно, організатори проекту також вирішили промоніторити думку батьків: чи говорять вони з дітьми про булінг. «У фокус-групі, на якій ми опрацьовували питання, діти були жертвами булінгу. Жоден з них не дав відповіді, що вони про це радилися з батьками, - додає Анастасія. - Опитування батьків також триватиме тиждень. Потім тиждень витратимо на опрацювання відповідей».

Відкритий круглий стіл запланували на 28 травня. «Будуть залучені по три людини зі школи: керівник навчального закладу, керівник батьківського комітету школи та керівник учнівського самоврядування. Залучаємо департамент освіти, представників від управління молоді, управління юстиції, соціальні служби. Кожен зможе розповісти, чи мають вони якісь профілактичні заходи протидії булінгу. Хочемо підготувати пропозиції, як саме у Хмельницькому з цим боротися», - говорить голова Молодіжної ради.

Опитування для батьків триває із 11 по 18 травня. Форма опитування розміщена за посиланням.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую