ye-logo.v1.2

Понад три сотні робочих місць створили на новозбудованому терміналі «Нової пошти»

Суспільство 6623
Хмельницький інноваційний термінал почав працювати з березня цього року
Хмельницький інноваційний термінал почав працювати з березня цього року. Фото: автора

Хмельницький інноваційний термінал споруджували один рік.

 У квітні 2018 року на виїзді з Хмельницького заклали камінь під будівництво нового терміналу «Нової пошти». За рік на тому місці з'явилось приміщення Хмельницького інноваційного термінала (далі ХІТ) площею біля восьми тисяч квадратних метрів.

«23 квітня минулого року закопували перший камінь і сподівались, що всі спрацюють максимально швидко і Хмельницький отримає важливий термінал. Згідно з стратегією розвитку міста до 2025 року ми себе намагаємось позиціювати як місто інновацій, тому знаковість відкриття терміналу важко переоцінити», - зазначив Хмельницький міський голова Олександр Симчишин.

За його словами, Хмельницький від реалізації проекту «Нової пошти» отримає найпрагматичнішу вигоду – нові робочі місця. Окрім того, зареєстровані в місті фізичні особи податками наповнюватимуть бюджет.

Олександр Симчишин каже, будівництво ХІТ - важливий крок у розвитку логістики

Як повідомив співвласник компанії «Нова Пошта» В'ячеслав Климов, в ХІТ вклали близько 9,5 мільйонів євро. Таким чином компанія створила понад три сотні робочих міць із середньою зарплатою біля десяти тисяч гривень.

Збудували новий термінал за рік

«Ми вирішили зробити Хмельницькому подарунок. Нещодавно дізнались, що місто активно розвиває велоінфраструктуру, тому ініціювали встановлення власним коштом однієї тисячі велопарковок. На це у нас піде близько одного мільйона гривень», - додав В'ячеслав Климов.

Усі системи автоматизовані 

Весь об’єкт разом із сортувальною системою буде обробляти близько 14 тисяч посилок на годину. Усі посилки з сортувальної стрічки будуть завантажуватись безпосередньо в автомобілі за допомогою спеціальних конвеєрів. Це зробить сортування більш надійним.

«Схожий інноваційний термінал є у Києві, наступний буде у Львові. Наша мета зменшити час доставки до годин, а між сходом і заходом – одна доба. Також, сподіваємося, що саме Хмельницький стане потужним логістичним центром країни і нам вдасться організувати перший вантажний авіамаршрут до Дніпра», - зазначив співзасновник компанії Володимир Поперешнюк.

Наразі ХІТ термінал обслуговує 71 населений пункт по всій Україні. Це міжрегіональні напрямки (Київ, Одеса, Львів, Луцьк, Тернопіль, Чернівці) і міські в межах усього регіону (Старокостянтинів, Кам'янець-Подільсикй, Шепетівка, Красилів, Дунаївці, Деражня і всі відділення в Хмельницькому).

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую