ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельницькі правоохоронці винайшли пристрій для знешкодження вибухівки

Суспільство 2086
Завдяки винаходу правоохоронців знешкодження вибухонебезпечних предметів піротехніками може стати безпечнішим
Завдяки винаходу правоохоронців знешкодження вибухонебезпечних предметів піротехніками може стати безпечнішим. Фото: hm.npu.gov.ua

Винахідників нагородили в Хмельницькій обласній раді.

Вчора, 17 травня, з нагоди відзначення Дня науки в сесійній залі Будинку рад нагородили переможців та призерів ХIV обласного конкурсу науково-дослідних робіт.

За інформацією сектора комунікації поліції Хмельницької області, цього року до участі в конкурсі долучилося 62 місцеві науковці. Загалом надійшла 21 робота у п’яти номінаціях.

Другу премію за прикладні дослідження технічного профілю отримав творчий колектив експертів та поліцейських на чолі з начальником Хмельницького науково-дослідного центру МВС України Андрієм Ганзюком. Команда правоохоронців винайшла пристрій для дистанційного приведення в дію ручних осколочних гранат, їх підривників та реактивних гранатометів. Завдяки йому знешкодження вибухонебезпечних предметів піротехніками може стати безпечнішим.

«Винахід належним чином запатентовано, проте він поки що не запущений у серійне виробництво. Сподіваємось, це станеться найближчим часом, адже прилад дозволяє дистанційно і безпечно знешкоджувати різного роду вибухівку, що нині є надзвичайно актуальним», — повідомляють в обласній поліції.

Крім Андрія Ганзюка, грамоти отримали завідувач профільного сектору Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру Олег Кудінов та начальник вибухотехнічного відділу Головного управління національної поліції у Хмельницькій області в Хмельницькій області Олексій Марчук.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую