ye-logo.v1.2

Грайливі та пухнасті: до Хмельницького на виставку привезли понад сотню кішок

Суспільство 3572
На котів та кішечок можна було подивитись упродовж 18-19 травня
На котів та кішечок можна було подивитись упродовж 18-19 травня. Фото: автора

Представлено 20 різних порід.

Упродовж двох днів у Хмельницькому відбувалась виставка котів. Вже сьомий рік поспіль захід організовує хмельницький клуб любителів кішок «Оскар».

«Тема цьогорічної виставки символічна і має назву «Кубок Будди». У нас представлена дуже рідкісна порода кішок сіамська орієнтальна, маємо аж 15 таких тварин. Про цю породу існує легенда. Коли сіамська кішка відправила свого кота на війну, то він їй доручив охороняти храм Будди. Після народження кошенят, щоб не спускати з Будди очі, вона тримала потомство хвостиком, аби вони не порозбігались, а очима слідкувала за монументом. Тому в цих кішок така особливість – тоненький закручений хвостик і, складається враження, що в погляді є косоокість», - розповідає Юрія Шнурова голова хмельницького обласного клубу любителів котів «Оскар».

На виставці було представлено 20 різних порід кішок

За її словами, загалом на виставці було представлено 20 різних порід, найбільше великої породи мейн кунів. Пані Юлія каже, такі кішки популярні серед відвідувачів виставки і взагалі людей, які займаються цими тваринами. Цьогоріч менше бенгальської породи, хоча на попередніх виставках вона вигравала приз глядацьких симпатій.

Кішки породи сіамська орієнтальна - рідкість для подібних виставок

«Серед учасників – власники тварин з Хмельницького, Чернігова, Дніпра, Кривого Рогу, Тернополя, Львова, Луцька, Вінниці, Києва. Наразі оцінюємо 120 тварин», - додала Юлія Шнурова.

Найкращу кішку обирають відвідувачі виставки, ну а професійне журі визначає найдостойніших серед окремих порід. Саме вони перевіряють чи здорова і як доглянута тварина.

Найпопулярніша порода на виставці котів - мейн кун

Котів та кішечок оглядали експерти

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую