ye-logo.v1.2
19 Січня, 2020

Водіїв на «євробляхах» поки не штрафуватимуть

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1483
Рада відстрочила запровадження штрафів за керування «євробляхами» до Дня незалежності
Рада відстрочила запровадження штрафів за керування «євробляхами» до Дня незалежності. Фото: з архіву

Рада відстрочила термін набуття чинності відповідного закону.

Від 24 травня в Україні, згідно із законом, мали штрафувати водіїв на єврономерах. Однак, напередодні Верховна Рада України ухвалила рішення відстрочила це рішення на 3 місяці.

«Відстрочити початок терміну дії закону 2612, який собою мав би розпочати процедуру з притягнення до відповідальності та накладання штрафів за використання автомобілів на іноземній реєстрації з порушенням митного режиму. Він мав набрати чинності 24 травня. Тепер він набере чинності 24 серпня 2019 року», — повідомила голова комітету з питань податкової політики Ніна Южаніна «Громадському».

Водночас депутатка визнала, що за ці додаткові 3 місяці вдасться розмитнити незначну кількість автомобілів на іноземній реєстрації, а причиною ухвалення даного рішення було скоріше виконання вимог протестувальників.

Нагадаємо, що з 24 травня в Україні мали запровадити штрафи за порушення умов розмитнення авто. 23 листопада 2018 року був підписаний закон, який спрощує процедуру розмитнення автівок, зокрема з європейськими номерами, та закон, який підвищує відповідальність за порушення правил розмитнення автомобілів.

22 лютого 2019 року сплив термін пільгового розмитнення авто на єврономерах, протягом якого зареєструвати автомобіль в Україні можна було зі знижкою у 50%.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую