ye-logo.v1.2
21 Листопада, 2019

Помер колишній міський голова Шепетівки

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 3280
У 1994 році жителі міста Шепетівки обрали Валентина Грищука міським головою
У 1994 році жителі міста Шепетівки обрали Валентина Грищука міським головою. Фото: shepetivka.com.ua

Валентину Грищуку було 68 років.

21 травня після довготривалої хвороби пішов із життя Валентин Грищук - колишній міський голова Шепетівки. Цю посаду він обіймав з 1994 по 1998 роки.

Як зазначає сайт міста Шепетівка, про трагічну подію повідомила його дочка Тетяна Грищук на своїй сторінці у соцмережах. "До останніх днів він залишався життєлюбом, надзвичайно працьовитим, оптимістом. В юності він займався легкою атлетикою, у нього були свої рекорди, якими він завжди дуже пишався. У нього було багато інших класних досягнень, життєвих здобутків. Його сила волі, наполегливість, уміння ставити цілі, високі планки і досягати їх - це є той внутрішній сімейний ресурс, приклад для нас, його дітей і онуків. Пишаємося, сумуємо і пам'ятаємо!" - йдеться у дописі доньки...

Народився Валентин Самкович 21 березня 1951 року у селі Плесна Шепетівського району. Закінчив Кам'янець-Подільський сільськогосподарський інститут, здобув кваліфікацію інженера- механіка сільського господарства. Працював від заступника керуючого Шепетівського районного об'єднання "Сільгосптехніка" до очільника колгоспу. У 1994 році жителі міста Шепетівки обрали Валентина Грищука міським головою. Разом з дружиною Ніною Василівною виховав трьох доньок.

Щирі співчуння рідним та близьким!

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую