ye-logo.v1.2
21 Листопада, 2019

У центрі Хмельницького демонстрували зброю та військову техніку

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 2910

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Військові частини та навчальні заклади показували власне озброєння.

Сьогодні, 23 травня, на майданчику біля кінотеатру імені Т. Шевченка техніку та озброєння демонстрували військові частини, які розташовані у Хмельницькому. Всі охочі містяни мали нагоду поспілкуватись із бійцями, оглянути техніку, навіть сісти за руль броньовика і зробити фото на згадку.

Декілька транспортних засобів презентували містянами викладачі академії державної прикордонної служби. Як розповідає підполковник Андрій Добровольський, усі автомобілі використовуються під час охорони кордону.

«В рамках відзначення Дня Героїв ми, від Національно академії державної прикордонної служби демонструємо озброєння і техніку, яка використовується під час охорони державного кордону. Наприклад, патрульна машина спостереження використовується в умовах обмеженої видимості, тому оснащена окрім телевізійної камери і тепловізором. Це дозволяє вести спостереження в нічну пору. Бачить об'єкт на максимальні відстані – 12 кілометрів», - зазначив прикордонник.

Військова техніка прикордонної академії

Прикордонна академія показала транспортні засоби, якими користуються під час охорони рубежів

За його словами, усі представлені автомобілі використовують у навчальних цілях. Однак, коли курсанти академії виїжджають на посилення охорони кордону або стажування, то інколи ця автівка теж відправляється з ними.

Сили спеціальних операцій демонтрували зброю

Хлопці роздивлялись зброю

У 20 кілограмовому обмундировані презентували техніку бійці Сил спеціальних операцій. Військові кажуть, усе що при них справжнє і за необхідності може бути застосоване.

Дітлахи також пробували себе у ролі військових

«У руках в мене автомат, вага його близько до 5 кілограмів. Броня - ще7 кілограмів. У цьому обмундировані ми, бійці Сил спеціальних операцій, виконуємо завдання у зоні ООС, а також під час навчальних тренувань. Загалом ми на собі носимо орієнтовно 15-20 кілограмів», - зазначив боєць, який не забажав називати свого імені.

Демонстрували військову техніку та озброєння декілька годин. Уявити себе кермувальниками важкої техніки могли усі охочі, та найактивнішими відвідувачами були школярі. Загалом увазі представили вісім транспортних засобів різних видів.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую