ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На правах реклами Пошук роботи в Польщі онлайн і без посередників

Суспільство 2151
Razem.work дозволяє спілкуватися з роботодавцями через сервіс та месенджери.
Razem.work дозволяє спілкуватися з роботодавцями через сервіс та месенджери. . Фото: razem.work

Для українців з'явилася чудова можливість знайти роботу в Польщі через сервіс Razem.work.

Можливість переїхати на роботу в іншу країну для багатьох є бажаною метою. Але найчастіше рішення такого питання пов'язане з побоюваннями щодо ряду чинників: чи буде сумлінним роботодавець; чи є робота офіційної; великі витрати на житло, пошук роботи через агентство. Тепер для українців з'явилася відмінна можливість знайти роботу в Польщі через сервіс Razem.work. Тут все офіційно і перевірено.

Робота в Польщі для українців від перевірених роботодавців

На даний момент на сайті зареєстровано вже 10 тисяч українців. Перевагою сервісу є те, що він дозволяє знайти роботу без посередників абсолютно на безкоштовних умовах. Досить зареєструватися і заповнити невелику анкету, завдяки якій роботодавець зможе дізнатися про вас необхідну інформацію. Офіційна робота в Польщі стане доступною вже через кілька кроків.

Потім у зареєстрованого користувача з'являється можливість отримувати пропозиції безпосередньо від представників компанії. Також можна самостійно аналізувати базу вакансій, вибираючи зі списку найбільш підходящі по зарплаті, умов і так далі.

Razem.work дозволяє спілкуватися з роботодавцями як через сервіс, так і за допомогою популярних месенджерів (Viber, WhatsApp, Telegram). В особистій бесіді можна обговорити цікаві для вас аспекти вакансії, відповісти на питання, що цікавлять представників компанії. Якщо обидві сторони все влаштовує, ви можете збиратися на нову роботу!

Постійна і сезонна робота для чоловіків і жінок

Українці зможуть знайти роботу в Польщі навіть без наявності досвіду в даній сфері і без знання польської мови. Сервіс співпрацює з польськими кадровими агентствами і прямими роботодавцями, завдяки чому база вакансій є великою і різноманітною. Можна знайти як постійну, так і сезонну роботу.

Деякі роботодавці відразу пропонують житло і можливість харчування. Це значно зменшує клопоти, пов'язані з переїздом в іншу країну. Razem.work в своїй базі має тільки перевірені вакансії з прозорими умовами. Не потрібно платити великі гроші, щоб влаштуватися на бажану роботу в Польщі. Підшукайте підходящу сферу діяльності на абсолютно безоплатній основі.

Можна підписатися на розсилку нових вакансій в Telegram і Messenger, щоб бути в курсі нових надходжень про пропозиції по роботі. Якщо ви захотіли щось змінити в своєму житті, але боїтеся можливих труднощів, довіртеся сервісу Razem.work, який запропонує вам гідну і офіційну роботу в Польщі.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую