ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Безпечно чи ні: що показали проби води з Південного Бугу

Суспільство 4788
Купальний сезон у Хмельницькому офіційно стартує 1 червня
Купальний сезон у Хмельницькому офіційно стартує 1 червня. Фото: з архіву

Одночасно медики перевіряли питні фонтани та пісок.

Минулого тижня фахівці державної установи «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» взяли пробу води з річки Південний Буг на дослідження. Від результату залежало, чи розпочнеться у місті пляжний сезон вчасно і чи буде дозволено буде купатися на міському пляжі.

«Згідно з протоколом дослідження води встановлено, що запах, біохімічна потреба в кисні та мінеральний склад не перевищують нормативних показників. Окрім цього, відібрані проби води показали, що кишкових паличок та патогенних мікроорганізмів у ній не виявлено. Загалом, дослідження показало, що водний об’єкт придатний для водокористування населення практично без будь-яких обмежень», - розповів заступник директора державної установи «Хмельницький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» Ярослав Главацький.

Одночасно, фахівці перевірили якість води у питних фонтанчиках та відібрали пісок на дослідження. Результати показали, що вода та пісок відповідають усім нормативам.

«Знаю, що хмельничани полюбляють купатися на ставку в мікрорайоні Дубове. Також озеро в мікрорайоні Озерна теж користується попитом серед хмельничан. Однак, зауважу, що ці водойми є несанкціонованими і тому купатися в них небезпечно», - розповів Ярослав Степанович.

Нагадаємо, до початку купального сезону міський пляж оновлять. На заплановані роботи планують витратити 325 тисяч гривень.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую