ye-logo.v1.2
26 Січня, 2020

Парад близнят у Хмельницькому зібрав близько двох сотень учасників

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 2829

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Захід відбувався уже восьмий рік поспіль.

Сьогодні, 30 травня, у Хмельницькому відбувся парад близнят та двійнят. У супроводі оркестру та мажореток схожі одне на одного братики та сестрички крокували вулицею Проскурівською.

Захід приурочили Дню захисту дітей. Саме тому, пройшовши колоною пішохідною вулицею, на дітлахів чекав концерт на майданчику біля кінотеатру Шевченка та розваги з аніматорами.

На парад разом із малечею прийшла мама трьох дівчаток Наталія Страхарська. Наймолодші Оля та Аня — двійнята з'явились на світ два роки тому. Пані Наталія зізнається, була шокована, коли їй лікарі повідомили, що матиме двох діток відразу. Вже пізніше дізналась, що така особливість передалась їй генетично.

«Мама двійнят має бути такою ж, як і мама однієї дитини – треба їх любити, цінувати в кожному особистість. Звісно, потрібно все встигати, діти хочуть аби їм приділяли багато уваги, ну і додається хатніх справ. Але, я завжди говорю, що все в нашій голові. Зараз мені здаєтесь, що легше з 2-3 дітьми, ніж з однією. Бо в них є компанія», - каже Наталія Страхарська.

Парад близнят у Хмельницькому

Двійнята Аня та Оля

Дев'ятирічні близнята Адріана й Аделіна Погомій розповідають, мають однакові характери й захищають одна одну в школі.

Близнята Аделіна та Адріана

«Моя сестра Аделіна більше на тата схожа. Ми одягаємось завжди однаково, нам так подобається. Разом ходимо в один клас, допомагаємо з уроками. Також займаємось карате та малюванням», - розповідає Адріана.


Найменші учасники параду

Як повідомили організатори свята, цьогоріч відбувався парад близнят уже ввосьме. Учасниками дійства стали близько двох сотень дітлахів різного віку. 

На парад приходили цілими родинами

Попереду колони із близнятами - мажоретки та оркестр

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую