ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому розглянуть петицію про збільшення сортувальних контейнерів

Суспільство 1588
Хмлеьничани просять встановити контейнери для сортування сміття
Хмлеьничани просять встановити контейнери для сортування сміття. Фото: www.epravda.com.ua

Контейнери пропонують встановити у кожному дворі.

Електронну петицію хмельничан про встановлення сортувальних контейнерів для сміття у кожному дворі розглянуть у міськраді. Відповідне звернення набрало 502 із 500 необхідних голосів.

«Міському голові направлено для розгляду електронну петицію «Установка сортувальних контейнерів для сміття у кожному дворі, створення спеціальної служби, яка займалась би вивезенням даних відходів і їх переробкою», збір підписів на підтримку якої завершено. Станом на 3 червня петицію підписали 502 особи з 500 необхідних. Дата початку збору підписів: 13 березня 2019 року», - зазначають у міськраді.

Текст петиції: «У зв’язку з бажанням громадян свідомо сортувати сміття для подальшої переробки, необхідно встановлення сортувальних (розподільчих) контейнерів для сміття, для початку, по контейнеру на вулицю, надалі, по баку на двір, а також створення спеціальної служби, яка займалась би вивезенням даних відходів і їх переробкою з метою збереження навколишнього середовища».

Петицію розглянуть на одному із засідань виконавчого комітету Хмельницької міської ради.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую