ye-logo.v1.2
20 Жовтня, 2019

Барвиста фотозона: місто на Хмельниччині прикрасили парасольками

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 5625
Містянам яскравий куточок вулиці вже припав до душі
Містянам яскравий куточок вулиці вже припав до душі. Фото: надане Городоцькою міськрадою

Для облаштування алеї використали чотири десятки парасольок.

Нова алея з барвистих парасольок з’явилася в одному з райцентрів Хмельниччини. Як відомо, таку позитивна фотозону торік облаштували в обласному центрі. А цього річ схожого парасолькового настрою додали й Городку.

«Прагнемо наше місто зробити затишним, щоб були такі місця, де городоччанам було б приємно проводити вільний час. У 2016-му в центральній частині Городка ми відкрили Арку закоханих. Конструкцію місту презентував наш майстер Руслан Барабашин. Минулого року тоді ще заступниця міського голови з гуманітарних питань, а нині голова райдержадміністрації Олена Матвєйцева подала ідею оздобити простір довкола Арки закоханих та фонтану парасольками. Її підтримали та облаштували яскравий куточок», - розповідає секретар Городоцької міської ради Олена Гріх.

Відтак, за кошти міського бюджету закупили понад чотири десятки парасольок та створили з них барвисту алею. Особливо гарно виглядає фотозона, кажуть городоччани, увечері, коли довкола вмикається світлодіодна дюралайтова підсвітка.

Для облаштування фотозони використали чотири десятки парасольок.

Як зазначає Олена Гріх, презентували парасолькову алею торік восени до Дня міста, однак вона прикрашала місто зовсім недовго, бо з початком холодів їх зняли. А цього річ парасольки знову розвісили над землею. Містянам яскравий куточок вулиці вже припав до душі - люди масово приходять сюди фотографуватися.

Нагадаємо, у лютому в Хмельницькому біля кінотеатру «Планета» облаштували романтичну алею з сердець.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую