ye-logo.v1.2
10 Липня, 2020

Місце для освідчень: біля кінотеатру «Планета» облаштовують романтичну алею з сердець

Суспільство 3086
Сподіваються, що нова фотозона стане місцем для побачень та зізнань у коханні
Сподіваються, що нова фотозона стане місцем для побачень та зізнань у коханні. Фото: Володимира Гординського

Витратили на нову інсталяцію близько 17 тисяч гривень.

На зміну новорічним ялинкам – сердечка: у Хмельницькому, біля кінотеатру «Планета» встановлюють нову романтичну фотозону. Замість новорічних ялинок, які чекатимуть наступних зимових свят, на алеї вивішують гірлянди з червоних сердець, нагадуючи, що зовсім скоро – День закоханих.

«Ми зрозуміли, що порожня алея навпроти кінотеатру виглядає дещо сумно, тому вирішили не залишати її без прикрас. Новорічні свята позаду, тож ялинки зібрали. Вони чекатимуть до наступних зимових свят. Алеї ж забажали додати романтики і перетворити її на місце для освідчень. У Хмельницькому дуже багато молоді, тому вирішили подарувати місту саме такий куточок, де приємно призначати побачення, зізнаватися у коханні. Ця інсталяція буде прикрашати алею біля кінотеатру «Планета» тривалий період, аж до того часу, коли з’явиться можливість вивішати парасольки», - каже директор обласної фірми «Кіновідеопрокат» Андрій Олесь.

Додає, що сердечка на гірляндах, якими облаштовують фотозону біля «Планети», з пластику, досить міцні, тож наступного року ними знову прикрашатимуть алею. Витратили на нову інсталяцію близько 17 тисяч. 

Нагадаємо, вперше алею біля кінотеатру «Планета» у Хмельницькому прикрасили у червні 2018-го. Тоді тут розвішали 120 різнокольорових парасольок. А під час новорічних свят на алеї вивісили 130 штучних ялинок.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Потрібні послуги

  Так  Ні, дякую