ye-logo.v1.2
15 Грудня, 2019

Хмельничанка отримала президентський грант на творчий проект

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 1154
Гранти отримали молоді письменники і майстри народного мистецтва для створення і реалізації творчих проектів
Гранти отримали молоді письменники і майстри народного мистецтва для створення і реалізації творчих проектів. Фото: uk.wikipedia.org

Розмір гранту – понад 200 тисяч.

Художній керівник Хмельницької обласної філармонії Богдана Латчук-Воронова отримала ґрант президента. Про це йдеться у відповідному розпорядженні глави держави №58/2019-рп «Про призначення грантів Президента України молодим діячам у галузі театрального, музичного, образотворчого мистецтва, а також молодим письменникам і майстрам народного мистецтва для створення і реалізації творчих проектів».

Як повідомляє прес-служба Хмельницької облдержадміністрації, Богдана Латчук-Воронова отримала 211 тисяч 128 гривень для створення і реалізації творчого проекту «Ярослав Мудрий» Георгія Майбороди на базі Хмельницької обласної філармонії.

Зазначається, що пані Богдана – випускниця Хмельницького музичного училища імені В. І Заремби та Київської консерваторії ім. П. І. Чайковського, має ступінь магістра театрального мистецтва. З 2018 року є художнім керівником Хмельницької обласної філармонії. У її творчому доробку на цій посаді – опера «Богдан Хмельницький», де Богдана Лапчук виступила режисером-постановником. Глядачам оперу представили у листопаді минулого року до 80-ї річниці Хмельницької обласної філармонії.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую