ye-logo.v1.2
23 Жовтня, 2020

Хмельничанка, заарештована в Грузії, оголосила голодування

Суспільство 2984
Жінку затримали в Грузії
Жінку затримали в Грузії. Фото: fakty.ua

Жінку підозрюють у торгівлі дітьми.

Заарештована в Грузії Юлія Сусляк, оголосила голодування та скаржиться на нестерпні умови існування. Про це чоловік Юлії бізнесмен Юрій Сусляк розповів ТСН. Нагадаємо, як раніше повідомляв сайт "Є", багатодітну матір з Хмельницького грузинські слідчі підозрюють у торгівлі дітьми. Зазначається, що слідчих насторожив той факт, що семеро із одинадцяти її малюків народжені у Києві від сурогатних мам впродовж року. Версія грузинської прокуратури – їх купили для продажу на органи в Абхазії.

Чоловік Юлії записав відеозвернення, у якому розповів, що за словами адвоката, який нещодавно бачився з Юлією, до українки підселили психічно хвору жінку. Сусідка Юлії намагалась вчинити суїцид, через що з камери винесли всі речі, включно з постільною білизною. Через такі нестерпні умови і постійний страх Юлія Сусляк вирішила оголосити голодування.

«До дружини підселили жінку з психічними розладами, яка проявляє агресію. Вона перебуває під вартою через те, що побила свого чоловіка. Вона приймає ліки і періодично в неї бувають приступи агресії. В суботу в неї була спроба суїциду – вона розбила умивальник та порізала собі руки. На сьогодні в Юлі забрали все, що в неї було – гребінець, косметику, всі речі, постільну білизну. Вона спить на голому матраці і перебуває в постійному страху. Адміністрація на прохання відселити її або цю жінку ніяк не реагує», - розповів Юрій Сусляк.

Безпідставно чи ні звинувачують родину Сусляків – має встановити слідство. 

За повідомленням Уніан, наразі родина затриманої Юлії Сусляк закликала президента України Зеленського втрутитися у ситуацію та в найкоротший строк вжити заходів реагування для вирішення ситуації, що склалася на території Грузії з малолітніми дітьми - громадянами України, направлених на їх невідкладне повернення на територію України.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую