ye-logo.v1.2
11 Грудня, 2019

На кінофестивалі у Кам'янці покажуть біографічну драму про Василя Стуса

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1041
На кінофестивалі «Бруківка» покажуть біографічну драму про Василя Стуса «Заборонений»
На кінофестивалі «Бруківка» покажуть біографічну драму про Василя Стуса «Заборонений». Фото: kam-pod.gov.ua

Кінострічка має назву «Заборонений».

Художній повнометражний фільм про загадкову смерть поета-шістдесятника, героя України – Василя Стуса покажуть на кінофестивалі у Кам'янці. Як повідомляють у міськраді фільм має назву «Заборонений».

«Прем'єра відбудеться 5 вересня, а вже 14 вересня кінострічку продемонструють у Кам’янці, на ІІІ Міжнародному кінофестивалі «Бруківка». «Заборонений» - це метафорична історія про життя поета і його боротьбу із системою. Події фільму розгортаються під час останньої спроби КДБ спокусити поета химерною «свободою». У ролі Василя Стуса – Дмитро Ярошенко, український актор, музикант», - йдеться у повідомленні.

Автори сценарію — режисери професійного театру Сергій Дзюба і Артемій Кірсанов. Минулого року сценаристи вже відвідали кінофестиваль «Бруківка» та презентували свою роботу «Позивний «Бандерас», повнометражний художній фільм. Цього року вони теж завітають у Кам'янець-Подільський на фестиваль та представлять свою книгу, по якій написано сценарій фільму «Заборонений». Подія також відбудеться 14 вересня в Міському будинку культури о 16:00 годині.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую