ye-logo.v1.2
17 Листопада, 2019

Щодня на вулиці Хмельницького виливають тонни води

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 1893
Водовози виливають на вулиці обласного центру тонни води
Водовози виливають на вулиці обласного центру тонни води. Фото: з архіву

Майже двісті тисяч літрів води виливають поливальні машини на дороги обласного центру.

Аби трохи охолодити асфальтобетонне покриття та зволожити повітря під час спеки два спеціальних автомобілі-водовози щодня поливають вулиці Хмельницького.

«Насамперед окроплюють магістральні вулиці, якими курсують тролейбуси та інший громадський транспорт. Також водовози проїжджають і вулицями, на яких нещодавно було застелене нове дорожнє покриття. Завдяки воді ми охолоджуємо асфальт і попереджаємо його руйнування. Окрім цього, таким чином ми змиваємо пил на вулицях і містянам стає легше пересуватися під час спеки», - каже начальник комунального підприємства «БРЕД» Микола Ваврищук.

Орієнтовно, два водовози щодня виливають на вулиці обласного центру понад 200 кубічних метрів води, а це 200 тисяч літр води або 20 тисяч десятилітрових відер.

«Машини використовують технічну воду, якою завантажуються на водозабірній станції, що знаходиться на річці Плоскій. Виїжджають вони у наспекотніші години дня – з 11:00 до 17:00. Якщо температура повітря й надалі сягатиме вище 27 градусів, ми щодня курсуватимемо розробленими маршрутами. Коли спека спаде, перейдемо на нічне поливання, лише для обезпилення вулиць», - каже Микола Ваврищук.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую