ye-logo.v1.2

В Городку висадили лавандове поле

Суспільство 12023
Поки висадили тисячу кущів
Поки висадили тисячу кущів. Фото: ілюстрація dnpr.com.ua

Кажуть, це лише початок створення лавандового краю.

В Городку взялися втілювати в життя проект «Городоччина – лавандовий край». Учора в урочищі Стара гребля висадили понад тисячі пахучих кущів на площі близько півгектара.

Ще восени минулого року проект «Городоччина – лавандовий край» голова райдержадміністрації Олена Матвєйцева презентувала у день свого офіційного призначення на посаду. Тієї ж осені в Городку почали втілювати проект у життя і вздовж центральної вулиці Шевченка висадили десятки кущів лаванди. Наразі ж уже взялися висаджувати лавандове поле.

«Поки висадили близько тисячі кущів. Решту площі плануємо засадити лавандою ближче до осені. Люди запитують, чому почали роботу в спеку. У нас була домовленість з господарством на поставку кущів, і саме зараз вони копають лаванду для нових насаджень. Вона якраз зацвітає, тож довелося обрізати усі квіти, щоб кущі краще вкоренилися. Повторне цвітіння можливе також восени. Але, скоріше за все, в усій красі побачимо лавандове поле все наступного року», - розповідає Ольга Слободянюк, одна з ідейних натхненниць створення лавандового краю на Городоччині.

  

До справи долучилися як пересічні городоччани, так і працівники місцевого реабілітаційного центру, райдержадміністрації, міської ради, пожежної частини. Фото: з архіву Ольги Слободянюк.

Зазначає, що до справи долучилися як пересічні городоччани, так і працівники місцевого реабілітаційного центру, райдержадміністрації, міської ради, пожежної частини. А саму лаванду закупили за кошти місцевих благодійників.

Щоб лаванда краще вкоренилася - квіти обрізали. Фото: з архіву Ольги Слободянюк.

Відомо, що в рамках проекту планується, що у Городку висадять плантацію лаванди, та буде створена інфраструктура для туристів. Тут усе, навіть сферу обслуговування, кав'ярні, крамниці, виготовлення натуральної косметики та випічки хочуть пов’язати з лавандою. І закликають, щоб городоччани охоче долучалися до справи, щоб спільно працювати над створенням справжньої окраси міста.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую